Načítání
MENU MENU
FKCG Services s.r.o.
Univerzitní 1209/65,
301 00 Plzeň

IČO: 06871151
DIC: CZ699005527

www.fkcghospitality.eu
Zajímavosti Českého lesa
Poznejte Český les do hloubky

Zajímavosti

CHKO
Český les

Český les patří z větší části do mírně teplého klimatu, v nadmořské výšce 700 až 800 m se pak jedná o chladné klima. Celkově je pro tuto oblast charakteristické krátké mírně chladné a vlhké léto, mírné jaro i podzim, ale zima dlouhá a s dlouhodobou sněhovou pokrývkou.

Objevte více

Historie
v čase

Surový ráz pohoří Českého lesa vás uchvátí svou panenskou přírodou a zahalí nejen do tajemných vzpomínek na zaniklé vesnice v pohraničí, ale dá vzpomenout i na dobu středověké Zlaté stezky. Nahlédněte do časové osy historicky významných událostí v Českém lese.

Objevte více

Osobnosti
Českého lesa

Během staletí se v oblasti Českého lesa a bezprostředním okolí vystřídala řada šlechtických rodů. V našem výběru uvádíme pouze ty, které svým jménem zanechali v oblasti Českého lesa největší stopu.

Objevte více

Hrady, zámky
a památky

Byla by škoda ochudit se v Českém lese o některé z památek, které se zde nacházejí. Co do hradů, zámků nebo církevních památek se v Českém lese rozhodně neztratíte. Máte z čeho vybírat. Opomenout nemůžeme ani válečné památky z dob 2. světové války, kterých se zde nachází celá řada.

Objevte více

Přírodní bohatství
Českého lesa
a Hornofalckého lesa

Lesy, kam jen oko dohlédne, kopce klenoucí se k obzoru a všudypřítomný klid – to jsou hlavní devizy této oblasti. Český les je bohatý na faunu i flóru. Pojďte se s námi podívat na ty nejzajímavější přírodní bohatství Českého lesa a Hornofalckého lesa.

Objevte více

Jste připraveni
k nám zavítat?

Ještě než si začnete balit zavazadlo, proveďte raději rezervaci studia ve vámi vybraném termínu
Rezervace
NAPIŠTĚ NÁM
ozveme se zpět
* Označené položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.