Načítání
MENU MENU
FKCG Services s.r.o.
Univerzitní 1209/65,
301 00 Plzeň

IČO: 06871151
DIC: CZ699005527

www.fkcghospitality.eu
Dobrou chuť a na zdraví
Restaurace a bar přímo v Českém lese

Gastro

Restaurace Hvozd

Vychutnejte si u nás speciality české i zahraniční kuchyně převážně z místních surovin dle sezónního menu á la carte uvnitř designově zařízené restaurace či při venkovním posezení s grilem OFYR a barem pod širým nebem s výhledem na park. V restauraci rovněž podáváme lahodné sladké i slané snídaně formou bufetu.

Nabídka:

Menu á la carte

Kuchyně:

Česká,
zahraniční speciality,
vegetariánská

Bar Kotelna

Bar s důmyslným designem najdete v prostoru bývalé kotelny, který mu propůjčuje neopakovatelnou atmosféru. Ochutnejte některý z našich jedinečných signature drinků, prémiových druhům whisky či dalších exkluzivních alkoholických i nealkoholických nápojů. Bar Kotelna, jako oficiální Champagne De Venoge Point, bude jistě důstojným místem pro všechny okamžiky, které pro Vás mají mimořádnou důležitost.

Nabídka:

Champagne De Venoge, široká nabídka whisky a dalších alkoholickych napojů, včetně premiových značek, Plzeňský Prazdroj, pivo NIKL (náš vlastní pivní speciál vytvořený pivovarem Domažlice).

Kuchyně:

Drobné občerstvení

Produkty
Českého lesa
Žijeme v souznění nejen s okolní přírodou, ale i s podobně smýšlejícími lidmi. Proto u nás najdete k zakoupení produkty od místních výrobců, farmářů, pěstitelů či včelařů. Odvezte si od nás lesní med od včel z Českého lesa, zvěřinu z divočiny, zavařeniny, limonády a další místní produkty.
NAPIŠTĚ NÁM
ozveme se zpět
* Označené položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.