Načítání
MENU MENU
FKCG Services s.r.o.
Univerzitní 1209/65,
301 00 Plzeň

IČO: 06871151
DIC: CZ699005527

www.fkcghospitality.eu
Zpět

Trasy na běžky a sjezdovky

Český les je v zimě rájem zimních radovánek. Na své si přijdou jak běžkaři, tak lyžaři preferující vybavené sjezdovky. Na výběr máte lyžovačky na české a německé straně v dobré dojezdové vzdálenosti.

Kam na běžky

Pro milovníky běžkování doporučujeme přeshraniční trasy různých délek v okolí Čerchova a německého Gibachtu u Althütte, ale také například běžecké okruhy na Capartických loukách. Pokud holdujete běžkování ve volné přírodě, bude pro vás jistě atraktivní náhorní plošina Pleš.

Když si chcete pořádně zalyžovat

Příznivci klasického lyžování jistě rádi zavítají do Skiareálu Hohenbogen, který nabízí nejen 11 sjezdovek různé obtížnosti, ale také 700m sáňkařskou dráhu. Široké možnosti vyžití nabízí milovníkům zimních sportů také Sportovní a lyžařské běžecké středisko Silberhütte, ve kterém si můžete vybrat z nabídky 9 tras pro klasické i skatové lyžování. Místní okruhy mají délku od 2 do 12 kilometrů, přičemž nejkratší z nich je během nočního lyžování osvětlený, samozřejmostí je jeho zasněžování v případě nepříznivých sněhových podmínek. Navštívit můžete rovněž lyžařský areál Přimda, který má pro milovníky zimních sportů připraven slalomový svah či cvičnou louku.

NAPIŠTĚ NÁM
ozveme se zpět
* Označené položky jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním svých osobních údajů.